Enable Recite

Pályázatíró Munkatársat keresünk!

Keressük az új kollégánkat!

Munkavégzés helye: rugalmasan otthonról, vagy BUDAPEST, VII. kerület, akadálymentes iroda

Munkaidő: heti 20 óra

Időtartam: 2022. márciustól, 5 hónap

Díjazás: megbeszélés szerint

Jelentkezés: jelentkezes@jambajobs.org, CV és tapasztalatok, sikerek

Munkakör leírása:

A JAMBA HUNGARY alapítvány álláslehetőséget kínál olyan önálló, kezdeményező, felelősségteljes és fundraising területen otthonosan mozgó ember számára, aki szeretne és tudna is ideje egy részében egy lendületes, emberi jogi szemléletű, inkluzív teamben dolgozni, melynek célja, hogy munkaerőpiaci esélyegyenlőséget teremtsen fogyatékossággal élő emberek számára.

Az ideális jelentkező

  • Innovatív, rugalmas és precíz
  • Tág társadalmi és kulturális ismeretekkel rendelkezik
  • Min. 2 év pályázatíró tapasztalattal rendelkezik, ideálisan EU-s pályázatíró tapasztalattal is
  • Szívesen és magas színvonalon fogalmaz szóban és írásban
  • Felsőfokon kommunikál írásban angol nyelven is
  • Proaktív, érzékeny és önreflektív csapattag, aki igényli az önállóságot

Feladatok

  • Magyarországi és nemzetközi pályázatok előszűrése és azonosítása
  • Pályázatok szövegezése kész stratégiai anyagok és közös ötletelés alapján magyarul és angolul
  • Pályázási folyamat menedzsmentje

Mit kínálunk?

  • Szerződés: 5 hónapos, határozott idejű, vállalkozói, kölcsönös elégedettség esetén meghosszabbítható
  • Mindenben segítünk, amiben szükséged van támogatásra
  • Jó fej, laza, elhivatott, inkluzív közösség
  • Konkrétan hozzájárulhatsz ahhoz, hogy emberek élete jobb legyen
  • Megismerhetsz motivált, tanulni vágyó, különböző képességű Jamba Herokat
  • Kreatív ötleteidre kíváncsiak vagyunk és szívesen megvalósítjuk őket

Ha felkeltette ez az álláslehetőség az érdeklődésed, küldd el nekünk az önéletrajzod és írj egy legfeljebb 400 szavas motivációs levelet tapasztalataidról, sikereidről és küldd el nekünk 2022. február 15-ig a jelentkezes@jambajobs.org-ra! Ha tetszik a jelentkezésed, meghívunk egy beszélgetésre és márciustól tudnál kezdeni.

állás